Kaasaegne professionaalne ajavõtt

Avaleht Tulemused Kontakt Hinnad Ajalugu

FinishLynx® on maailma populaarseim ja mitmekülgseim digitaalne fotofiniš ja ajavõtusüsteem.
FinishLynx® line-scan kaamera näeb ainult väga pisikest osa maailmast - finišijoont. Kaamera skänneerib finišijoont sadu või tuhandeid kordi sekundis (5000 lines/sec) ja salvestab iga skänneeritud kujutise arvutisse.
Reaalset kasu Lynx’i digitaaltehnoloogiast saame aga siis, kui kasutada andmetöötluseks korralikku tarkvara. FinishLynx® süsteemiga on kogu informatsioon vaid ühekordselt vaja täpselt sisestada. Enam pole vaja korduvalt sisestada võistlejate numbreid erinevatesse andmebaasidesse, pole vaja lugeda finišikohtunike käsitsikirjutatud ja raskestiloetavaid numbreid jne.
Kui kasutada koos andmebaasiga, siis FinishLynx® kuvab automaatselt ekraanile startlisti. Kui ühendada printeriga, siis ta prindib tulemused, kus on näha võistlejate nimed, numbrid, klubid, ajad jne. Sama printer võib välja printida ka kõrgekvaliteedilise digitaalse pildi finišijoonelt. Kui ühendada sobiva tulemustetablooga, kuvab FinishLynx® automaatselt erinevat tüüpi informatsiooni: stardinimekirjad, jooksva aja, lõpptulemused jne.